Kancelaria prawna Raciborz

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Lewandowskiej-Fac udziela profesjonalnej pomocy prawnej osobom fizycznym i prawnym. Wysoka jakość świadczonych usług wynika z doświadczenia i ugruntowanej wiedzy merytorycznej zdobytej podczas studiów prawniczych oraz ekonomicznych, aplikacji radcowskiej a także studiów podyplomowych z zakresu prawa i gospodarki Unii Europejskiej oraz mediacji. Priorytetem kancelarii jest skuteczne i możliwie szybkie rozwiązywanie problemów prawnych klientów.

Profesjonalizm, wiedza i rzetelność to wartości, które ukonstytuowały kancelarię. Każdy klient może liczyć na zindywidualizowaną obsługę i życzliwą atmosferę. Szerokie spektrum świadczonych usług gwarantuje bezpieczeństwo, komfort, skuteczność w rozwiązaniu problemów prawnych oraz osiągnięcie sukcesów w prowadzonej działalności. 

Kancelaria współpracuje z doradcami podatkowymi, adwokatami i notariuszami, aby zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę prawną także w sprawach objętych zakresem działania innych zawodów prawniczych.

Radca prawny Natalia Lewandowska-Fac wpisana jest na listę Stałych Mediatorów Sądowych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gliwicach.


Kancelaria Radcy Prawnego w Raciborzu

Dbając o wygodę klientów, Kancelaria Radcy Prawnego umiejscowiona została w centrum miasta, przy ul. Podwale 14, niedaleko Urzędu Miasta, dworca PKP i PKS. Abyście Państwo w łatwy sposób mogli do nas dotrzeć.